4.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

Edi Rama poston thënien e ditës: Aty brenda janë dy të marrë…

Një tjetër ditë, një tjetër thënie…

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që në rrjetet sociale të përcjellë një tjetër thënie dite. Këtë të hënë ai shpërndau një shprehje të shkrimtarit Samuel Beckett.

“Sipas meje aty brenda kanë qenë gjithnjë dy të marrë, njeri që nuk do asgjë më shumë se sa të rrijë aty ku është dhe tjetri që e gënjen mendja se jeta e tij, pak më tutje, do të bëhet njëçikë më pak e hidhur”, shkruajti Rama në një postim në Instagram.

Shprehja me siguri thumbon Berishën dhe Bashën, që të dy ishin sot brenda selisë së PD për 4 orë ku dhe u përplasën.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com