• 31/03/2023

E rëndë në Vlorë! Një grua hidhet nga pallati bashkë me fëmijën e saj 2 vjeç

 E rëndë në Vlorë! Një grua hidhet nga pallati bashkë me fëmijën e saj 2 vjeç

Tronditëse në Vorë, hidhet nga pallati një grua 35 vjeçe bashkë me fëmijën e saj 2 vjeç.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në lagjen ‘Pavarësia’.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij veprimi kriminal, ndërsa kanë qenë banorët ata që kanë njoftuar ambulancën dhe policinë.

Ndërkohë burime nga spitali rajonal bëjnë me dije se si gruaja, ashtue dhe fëmija kanë ndërruar jetë.

Të ngjashme