E rëndë në Kukës, humb jetën një person, u fut për t’u larë në liqen

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kukës, ku një 81-vjeçar ka humbur jetën teksa ishte duke u larë në liqen.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Gostili i vjetër”, ku viktima është identifikuar si H. C., rreth 81 vjeç. I moshuari duke u larë në liqen, dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe si pasojë ka humbur jetën.

Nga shërbimet e Policisë dhe familjarët është  bërë e mundur nxjerrja e trupit të pajetë të 81 vjeçarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com