E rëndë në Fier/ I riu plagos bashkëjetuesin e ish- gruas, arratiset nga vendngjarja dhe… (EMRI)

Një ngjarje e rënde ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Fierit.

Sherri mes ish-bashkëshortit dhe bashkëjetuesit të ish-gruas në Fier ka degjeneruar deri në përplasje fizike dhe më pas në përdorim të thikës.

Ish-bashkëshorti i cili është autor i këtij krimi,25 vjecari Xhuliano Miho është arrestuar nga policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com