01/02/2023

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri e kanë nisur ditën me një zarf të zi,

Këtë herë njoftimi zyrtar i “Vëllait të Madh” lidhej me njërin prej banorëve.

Është fjala për Igli Zarkën, i cili ka vendosur të lërë menjëherë lojën, edhe pse ka vetëm pak ditë që ndodhet brenda në “Big Brother VIP”.

Bëhet e ditur se shkak është bërë një gjendje e rënduar shëndetësore, e cila kërkoi shërbim të menjëhershëm spitalorë.

Banorët dhe ne i urojmë Iglit të shkuara dhe shërim sa më të shpejtë.