01/02/2023

Ilir Shaqiri mori fitoren e Big Brother VIP. Në “Open” zbuloi se 50% të çmimit të madh do e çojë për bamirësi.

Ilir Shaqiri: E pata deklaruar në formularin më 2 tetor që 50% do e çoja në bamirësi dhe pa e përcaktuar. Ky ishte mendimi im që më vlonte në kokë gjatë 4 muajve.

Kur mësova për fondacionin e Dritan Hoxhës, mendova se nuk do të kishte gjë më të bukur se të çoja për bursa studimi gratis.

Ëndrra ime është që të jetoj në Shqipërinë time, jam shumë pranë Shqipërisë time.