E keni harruar? Ishte koha kur Einxhel dhe Enca i ‘zhvasnin’ paratë Noizyt

 E keni harruar? Ishte koha kur Einxhel dhe Enca i ‘zhvasnin’ paratë Noizyt

Moderatorja Einxhel Shkira është një prej konkurrenteve më të forta në shtëpinë e Big Brother Vip, e madje hera herës është përfolur dhe si pretendente për të fituar çmimin e madh.

Ajo njihet si moderatore dhe ka prezantuar disa emisione. Por Einxhel Shkira ka marrë pjesë edhe në videoklipe, dhe kjo e shkuar e saj i ka “shpëtuar” të gjithëve.

Bëhet fjalë për këngën “Ata nuk e dinë” e vitit 2014, një bashkëpunim me Encën. Ajo ka qenë modele në videkoklipin e kengës “Ata nuk e dine” të reperit Noizy dhe këngëtares Enca Haxhia.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

Në klip luan rolin e një vajze që në bashkëpunim me Encën joshin dhe “zhvasin” paratë e Noziyt dhe më pas shijojnë disa ditë pushimi së bashku.

Të ngjashme