01/02/2023

Babai i finalistes së Big Brother VIP Einxhel Shkira, Myzafer Shkira, ka folur në lidhje me rrugëtimin e vajzës së tij dhe lidhjen e saj brenda shtëpisë me Dj Dagz.

Gjatë intervistës në “Shqipëria Live”, Shkira u pyet nëse e ka takuar të dashurin e vajzës së tij, Dj Dagz.

Në përgjigjen e tij baba ii moderatores u duk mjaft i prerë dhe habiti me deklaratën e tij ku tha se lidhjen e tyre e ka parë si “diçka brenda lojës”.

Biseda:

Pyetje: E ke takuar Dj Dag?

Babai i Einxhel: Jo, unë e kam parë si një gjë që është brënda përbrënda një hapësire loje. Nuk kam asnjë arsye personale domethënë…

Pyetje: Por do ta takosh pasi të dalë?

Babai i Einxhel: Unë do takoj Einxhel!

Pyetje: Po Einxhel s’diskutohet, por Dj Dagz?

Babai i Einxhel: Do ta takoj siç takova Monikën!

Pyetje: Jo si të dashurin e Einxhel?

Babai i Einxhel: S’kam asnjë gjë zyrtare