“E kam takuar, është…”/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen” shpreh hapur pëlqimin për Beniadën

 “E kam takuar, është…”/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen” shpreh hapur pëlqimin për Beniadën

Modelja seksi, Beniada Nishani, është një nga vajzat më të dashura për publikun, e cila u bë mjaft e njohur nga qëndrimi i saj në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Me humorin dhe natyralitetin e saj ajo bëri të mundur fitimin e zemrave të mjaft shqiptarëve të cilët e mbështetën në rrugëtimin e saj deri në finale e BB VIP.

Kështu ajo fitoj zemrat e shumë djemve jashtë spektaklit. Së fundmi, edhe Albi Dhima, një ish-konkurrent i “Përputhen” ka shprehur hapur pëlqimin për bukuroshen bionde.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

I ftuar së fundmi në “Ekspuls’, në rubrikën “Drejt Martesës’, ai ka shfaqur hapur pëlqimin e tij ndaj Beniadës.

“E kam takuar, është shumë e bukur dhe mund të kisha diçka”, ka thënë Albi.

Të ngjashme