17.5 C
Tirana
Saturday, 23 October, 2021

E famshme për fotot nudo/ Mbesa e Bujar Nishanit bën hyrjen e veçantë në Big Brother VIP

Një personazh pikant i Big Brother VIP do të jetë edhe Beniada Jakic, e prezantuar shpesh në mediat shqiptare si mbesa e Bujar Nishanit.

Ajo e mori famën në Itali, ku është fotomodele, dhe bëri bujë me thyerjen e tabuve, duke pozuar nudo.

Edhe sot ajo rrëmbeu vëmendjen pasi hyrja e saj në shtëpinë e Big Brother ishte e veçantë.

Një kërcim sensual, me balerinët gjysmë të zhveshur duke nxehur situatën para hyrjes në shtëpi.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com