“Dyert e FRPD i kanë thyer ata që erdhën me Sali Berishën”

 “Dyert e FRPD i kanë thyer ata që erdhën me Sali Berishën”

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është shprehur sot se dyert e Forumit Rinor të Partisë Demokratike, janë thyer nga ata që shkuan në selinë blu me Sali Berishën.

Sipas Bashës dyert u thyen me pretendimin se ishin ndërruar bravat dhe ata nuk mund të futeshin në zyra.

Unë jam informuar që dyert i kanë thyer ata që erdhën me Zotin Berisha. I kanë thyer me pretendimin se ishin ndërruar bravat”, tha Basha.

Ndërkohë më tej foli dhe për Kuvendin e 18 Dhjetorit dhe u shpreh se PD do të zgjedhë të ardhmen.

Të ngjashme