• 29/03/2023

“Duhet të heqësh dorë prej meje”, Luizi bën kërkesën e veçantë ndaj Kiarës, përgjigjja e moderatores e ‘lë pa fjalë’

 “Duhet të heqësh dorë prej meje”, Luizi bën kërkesën e veçantë ndaj Kiarës, përgjigjja e moderatores e ‘lë pa fjalë’

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë dy prej banorëve më të përfolur të momentit.

Dyshja kanë nisur një romancë dashurie brenda shtëpisë së Big Brother Vip, por shpesh mes tyre ka patur keqkuptime dhe debate. Teksa banorët flasin për rrugëtimin e tyre brenda shtëpisë dhe strategjitë, Luizi është shprehur që Kiara duhet të heqë dorë prej tij në mënyrë qëtë mos ketë përplasje me banorët e tjerë.

Moderatorja, nga ana tjetër është përgjigjur që kjo nuk ka për të ndodhur kurrë dhe se nuk do të heqë dorë prej tij.

Të ngjashme