01/02/2023

Duket se mes Donald Veshajt dhe Bora Zemanit ka ndodhur takimi i shumëpritur! Pas muajsh drama, puthje, tradhërie dhe lot, Donald Veshaj ka vendosur të shkojë në banesën e Bora Zemanit, ish-partneres së saj për 2 vite.

Mësohet se Bora së fundmi ka blerë një apartament në një Kompleks afër Kodrës së Diellit.

Pasditen e djeshme poshtë ballkonit të saj është parkuar makina tip Benz në ngjyrë blu, e cila është e Donaldit.