• 31/03/2023

Do publikonte këngë në të njëjtën kohë me Beatrix/ Bora Zemani bën “lëmsh” rrjetin, ja si qëndron e vërteta

 Do publikonte këngë në të njëjtën kohë me Beatrix/ Bora Zemani bën “lëmsh” rrjetin, ja si qëndron e vërteta

Bora Zemani na bëri “lëmsh” të gjithëve teksa në Instagramin e saj njoftoi se do të publikonte një këngë të titulluar “Nuk jam si ti”. Kënga pritej të publikohej mbrëmjen e sotme në orën 20:00, në të njëjtën kohë kur “rivalja e saj” Beatri do publikonte këngën “As unë si ti”.

Gjithçka dukej si një përballje “kokë më kokë” mes dy vajzave, por Bora ka treguar se e gjitha ishte një lojë për ditën e 1 prillit. Ajo ka sqaruar fansat nëpërmjet disa postimeve story në Instagram, ku thotë se gjithçka ishte bërë për ditën e gënjeshtrave dhe nuk do të publikojë asnjë këngë.

Nga ana tjetër Beatrix, duket se e ka seriozisht me produksionin e saj.

Të ngjashme