• 29/03/2023

Detaje nga ngjarja tragjike në Tiranë, e reja nga Gana mbërriti sot në Tiranë

 Detaje nga ngjarja tragjike në Tiranë, e reja nga Gana mbërriti sot në Tiranë

Detaje të reja janë mësuar nga ngjarja e rëndë që tronditi sot Tiranës. Burime bëjnë me dije se vajza me origjinë nga Gana, që ka dhe shtetësi franceze ka mbërritur sot në Tiranë.

Sipas informacioneve Jawsackie Jaboah, ka zbritur nga avioni gjatë ditës së sotme në Rinas. Nga ana tjetër bëhet me dije se banesa është marrë me qira nga Kliton Pira.

Nuk dihen ende shkaqet e konfliktit mes dy personave që kthyen pasditen e sotme në tragjike, pasi të dy kanë humbur jetën.

Të ngjashme