Dalin pamjet e vendosjes së tritolit te shtëpia e Armand Dukës

 Dalin pamjet e vendosjes së tritolit te shtëpia e Armand Dukës

Janë siguruar pamjet e kamerave të sigurisë, ku dallohet personi i cili mbrëmjen e së hënës vendosi një sasi lënde shpërthyese në portën e shtëpisë së kreut të FSHF Armand Duka, në Durrës.

Pamjet tregojnë autorin e maskuar i cili vjen nga ana tjetër e rrugës përballë banesës së Dukës. Nuk nxiton dhe teksa kalon rrugën ndez fitilin. E vendos atë në një cep të portës e më pas largohet me shpejtësi.

Pak çaste më vonë lënda plasëse shpërthen.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

Të ngjashme