01/02/2023

Sot u zhvilluar derbi i madh në Serbi mes Crvena Zvezdas dhe Partizanit. Crvena Zvezda triumfoi me rezultat të pastër 2:0.

Por, ajo që po komentohet më shumë nuk ka të bëjë me rezultatin, por me një koreografi nga tifozët e Crvena Zvezdas, shkruan Gazeta Express.

Ata bënë koreografi me varreza dhe ngjyrat e Ukrainës.

Kujtojmë se Gazpromi rus është sponzori zyrtar i klubit serb, Crvena Zvezdas.