• 11/06/2023

Çfarë po ‘kurdis’ Luiz Ejlli? Këngëtari publikon foton dhe paralajmëron surprizën

 Çfarë po ‘kurdis’ Luiz Ejlli? Këngëtari publikon foton dhe paralajmëron surprizën

Pas fitores së “Big Brother VIP”, Luizi premtoi se do sillte projekte të reja dhe këngë për fansat e tij. Pas këngës me Donald Veshajn, duket se këngëtari ka plane të tjera në horizont.

Këngëtari ka postuar ditën e sotme në Instagramin e tij, në story një foto ku duket se është në studio diskografike, duke regjistruar këngë.

Luizi nuk ka publikuar asnjë detaj tjetër.

Kujtojmë se Luiz Ejlli u kthye në fenomenin e publikut shqiptar. Ai ka një shikueshmëri dhe pëlqëim masiv.

Të ngjashme