8.5 C
Tirana
Monday, 25 October, 2021

“Çfarë ke pirë para se të vije në studio”, Mark Marku sherr me Agron Shehajn: Ti je matrapaz…

Mark Marku dhe Agron Shehaj kanë debatuar ashpër me njëra-tjetrin.

Marku e quajti Shehajn një matrapaz, duke shtuar se kjo ishte një arsye sepse ai s´mund të bëhej kryetar i PD.

“Je frikacak, nuk mbajte asnjë fjalim as në Kuvendin e PD”, iu drejtua Mark Marku, Shehajt.

Ndërkohë ky i fundit i tha “kujt i thua frikacak ti? Unë konkurrova kundër Bashës, ndërsa ti ishte duke bërë fushatë pro Bashës, pastaj dhe dorëheqjen. Ti je njeriu i dorëheqjeve”.

“Çfarë ke pirë more para se të vije në studio”, i tha Shehaj, Markut, ndërsa ky i fundit iu përgjigj “s´mundet që biznesi të merret me politikë”.

Shehaj u shpreh se në çdo parti europiane demokratike pyeten strukturat, pyeten forumet e partisë dhe merren vendime, diskutohet, por nuk ndodh askund që vendimet t´i marrë një person i vetëm.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com