Britney Spears kërcen me të brendshme dhe provokon ndjekësit në Instagram

 Britney Spears kërcen me të brendshme dhe provokon ndjekësit në Instagram

Pas divorcit me Sam Asghari, Britney Spears duket se po jeton jetën e saj në ekstrem, duke mos u kujdesur për atë që thonë të tjerët.

Pas videove ku duket duke kërcyer me të brendshme dhe topless, ylli i popit u shfaq në Instagram duke kërcyer mbi një tub.

Mirëpo, siç shihet edhe në klip, këngëtarja ka vendosur hapësirën e saj në mënyrë që të mund të shohë veten gjatë kërcimit të saj, pasi e gjithë dhoma është e rrethuar me pasqyra.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

Në postimin e fundit që ka bërë në llogarinë personale në Instagram, Britney Spears është duke kërcyer në mes të dhomës së saj, e veshur me sytjena të kuqe dhe të brendshme të zeza të ngushta.

Lëvizjet e saj janë veçanërisht “provokuese”, ku këngëtarja nuk heziton të përkulet, të lëkund trupin apo edhe të përqafojë… sensualisht tubin.

()

tiranaweb.al


Të ngjashme