9.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

Bora Zemani thyen heshtjen, sonte përballet me Donaldin dhe Beatrixin

Bora Zemani do të përballet me Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj.

Moderatorja do të hyjë mbrëmjen e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP” për të diskutuar mbi temën e shumë diskutuar të ditëve të fundit, trekëndëshin Bora-Donald-Beatrix.

Zemani pritet t’i kthejë dhe varësen që Donaldi i dhuroi pak javë më parë me rastin e 3 vjetorit të njohjes së tyre.

Kujtojmë që Donaldi është kritikuar shumë për faktin se e ka lënë pezull raportin me Borën ndërsa Beatrix që ka ndërhyrë mes tyre.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com