• 27/03/2023

Bora Zemani i dërgon ‘sinjale’ Donaldit përmes Tik Tok: Po të më vish me unazë, të shtyj

 Bora Zemani i dërgon ‘sinjale’ Donaldit përmes Tik Tok: Po të më vish me unazë, të shtyj

Historia e Bora Zemanit me Donald Veshajn ka qenë ndër më të komentuarat muajt e fundit.

Së fundmi, Bora Zemani ka postuar një video në Tik Tok ku shfaqet me një unazë në dorë.

“Imagjino të më vijë ai kështu dhe unë ta shtyj, ti them s’dua. Haha”, thuhet në video.

Nuk dihet nëse ky është një mesazh për Donaldin por mbetet e paqartë.

Të ngjashme