• 29/03/2023

Bledi Mane futet mbrëmjen e sotme në shtëpinë e Big Brother Vip, priten zhvillime të forta

 Bledi Mane futet mbrëmjen e sotme në shtëpinë e Big Brother Vip, priten zhvillime të forta

Bledi Mane do të futet mbrëmjen e sotme në shtëpinë e Big Brother Vip. Lajmi konfirmohet nga burime për TiranaWeb.

Bashkë me Manen, në këtë program pritet të bashkohen edhe dy konkurrentë të tjerë të cilët nisin lojën teksa ka kaluar më shumë se një muaj nga nisja e këtij edicioni.

Kujtojmë se ai është shprehur shpesh kundër Luizit, protagonistit kryesor të këtij formati duke e atakuar atë për jetën jashtë dhe karrierën profesionale.

Pritet që hyrja e tij të shkaktojë lëvizje në lojën e banorëve ndërsa mbetet për t’u parë ndërsa do të mbajë të njëjtin qëndrim kundër Luizit edhe brenda shtëpisë, apo nëse do të pozicionohet në krah të grupit të Oltës.

 

Të ngjashme