08/02/2023

Nga aksidenti që ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Sarandë- Gjirokastër, kanë humbur jetën tre persona.

Burime për Ora News, bëjnë me dije se brenda makinës që ka përfunduar në kanal ishin 4 persona, ky tre prej tyre nuk kanë mundur që të mbijetojnë.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit ndërkohë që zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje, sakaq për në vendin e ngjarjes është nisur dhe policia.