Berisha nxjerr dokumentin për vendimin e Prokurorisë për zbutjen e akuzës ndaj Rrajave: Skandal!

 Berisha nxjerr dokumentin për vendimin e Prokurorisë për zbutjen e akuzës ndaj Rrajave: Skandal!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me vendimin e prokurorisë për zbutjen e akuzës ndaj anëtarëve të fisit Rraja, të akuzuar për dhunë barbare ndaj dy kushërinjve Maja.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Berisha shkruan se për ‘Prokuroria Felaj’ dhuna e ushtruar nga fisi Rraja është plagosje e lehtë dhe jo krim.

Postimi i plotë:

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

SKANDAL!

Për Prokurorinë Felaj thyerja e kockave të kafkës dhe ulnës së parakrahut të qytetarit nga banditët e klanit të partisë mafioze Rraja, është plagosje e lehtë! E rëndë jo e jo, po as e mesme! Skandal! Krim, “Felo-Prokurori”!

Këtu më poshtë

gjeni dokumentin e sotëm të “Felo-Prokurorisë” së Tiranës!

  • foto galeri

()

tiranaweb.al


Të ngjashme