-5.5 C
Tirana
Thursday, 27 January, 2022

Berisha i trembur nga mbështetësit e tij: Rrethohet nga 8 badigardë, kryeson Erzen Breçani

Sali Berisha ka dalë para Kryeministrisë me disa mbështetës të tij për të protestuar kundër nismës “Open Balkans” dhe vizitës së presidentit serb Aleksandër Vuçiç në Tiranë.

Berisha u nis nga shtëpia e tij pranë “Piramidës” në Tiranë, në drejtim të selisë së PD-së për të shkuar më pas para kryeministrisë.

Ajo që ra në sy sonte, ka të bëjë me numrin e badigardëve që rrethojnë ish-kryeministrin në rrugëtimin e tij drejt kryeministrisë.

Numërohen 8 të rinj që rrethojnë Berishën, ndërsa në krye të tyre qendron ish-drejtori i Policisë, Erzen Breçani.

TË NGJASHME

TË FUNDIT