• 31/03/2023

“Bëja seks me gruan dhe më pas shkoja në ndeshje”, futbollisti i njohur rrëfehet ‘pa dorashka’

 “Bëja seks me gruan dhe më pas shkoja në ndeshje”, futbollisti i njohur rrëfehet ‘pa dorashka’

Në një intervistë për “The Players Tribune”, ish-sulmuesi brazilian, Romario de Souza Faria është kthyer pas në kohë duke kujtuar disa momente të paharrueshme gjatë karrierës së tij.

Futbollisti i njohur, në këtë intervistë donte të sqaronte disa gjëra gjatë karrierës së tij profesionale.

Ai u ndal në shumë aspekte të jetës, por ajo që mori vëmendjen e të gjithë ishte deklarata e tij për dashurinë dhe zakonin për të kryer marrëdhënie seksuale para ndeshjeve.

“Është si seksi, e di? Duhet të bësh atë që funksionon për ty. Ndonjëherë, ditën e lojës, unë rrija në shtëpi. Nëse zgjohesha me dëshirë, bëja seks me gruan time dhe pastaj shkoja në ndeshje. Në fushë isha i qetë”, u shpreh ai.

Të ngjashme