27/01/2023

Këngëtarja Beatrix Ramosa publikoi mbrëmjen e djeshme disa Story në Instagram përmes së cilave tregoi se ka bërë 3 tatuazhe të reja. Dy prej tyre i ka bërë në parakrah dhe ka vendosur t’ja tregojë dhe fansave.

“Wildcat (Mace e egër)”, është njëri prej tatuazheve dhe pak më lart ka vizatuar një zjarr. Pikërisht tatuazhin e dytë fansat e kanë lidhur me Donaldin.

Kjo për 2 arsye: “Luaj me zjarr” është një pjesë e tekstit të këngës që Beatrix i dedikoi Donaldit dhe “Fire on fire” është kënga që Donaldi i dedikoi Beatrixës në 14 shkurt në Ditën e të dashuruarve teksa ndodhej brenda BBV.