5.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

Basha flet pas takimit me 6 ambasadorët: Diskutuam për të djeshmen dhe për të ardhmen

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur për mediat pas takimit që ka pasur me 6 ambasadorë mëngjesin e sotëm.

Teksa u pyet nga mediat, Basha tha se takimi që ka zhvilluar me diplomatët e huaj ishte për të djeshmen, të sotmen dhe të ardhmen.

Zoti Basha keni zhvilluar një takim sot me ambasadorët, kishte lidhje me ngjarjet e djeshme?

Takimi i sotëm me ambasadorët ishte për të djeshmen, për të sotmen dhe për të ardhmen.

Ambasadorja e SHBA, ambasadori i BE dhe ambasadorët e Gjermanisë, Italisë, Francës dhe Britanisë së Madhe kanë diskutuar më Bashën për më shumë se një orë.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com