27/01/2023

Pjesë e Big Brother VIP është bërë edhe Paloma, gazetarja e “Fiks Fare”. Që në prezantim moderatorja Arbana Osmani e cilësoi si më tekanjozen.

Kjo “akuzë” për shkak të luhatjeve që ka pasur për t’u bërë pjesë e reality show. Një ndër kërkesave të saj është që të stërvisë vithet pasi i ka vënë qëllim vetes që të jetë në super formë verës që vjen

“Jam Rudina ose Paloma, kam një karakter të fortë. I qëndroj besnike qëllimit tim. Sfida ime më e madhe është të qëndroj larg vajzës, jemi mësuar të rrimë bashkë dhe kjo është… Big Brother, të lutem, jam e apasionuar pas palestrës dhe rolin e personal trainer e dua ta kem aty, tre herë në javë, të stërvis vithet se i kam vënë detyrë vetes të jem super në formë verës që vjen”, tha Paloma.