“Aty ku kam ngrënë bukë unë, nuk hyn dot njeri!”, mesazhi rrëqethës i Xhuljano Mihos: S’do ta gëzoni Xhimin dhëndër!

Në emisionin “Me Zemër të Hapur”, u trajtua ngjarja e rëndë që ndodhi pak ditë më parë në Fier, ku një 39-vjeçar ka goditur me thikë për vdekje bashkëjetuesin e ish-bashkëshortes së tij në lagjen Kryengritja e Fierit.

27-vjeçarja gjatë lidhjes telefonike në studio ka treguar edhe mesazh zanor që Xhuliano u kishte nisur prindërve të 27-vjeçares.

Në mesazhin zanor dëgjohet të thuhet’’ Nëse do të prisni pas divorcit që ta bëni dhëndër Xhimi, nuk do ta gëzoni. Aty ku kam ngrënë unë bukë nuk hyn dot njeri…’’

Ndërkohë që ai prej kohësh ka kërcënuar dhe është përpjekur të na ndajë, shprehet 27-vjeçarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com