Atentati tek “Astiri”, vajza që ishte në makinë me dy viktimat ‘thyen’ heshtjen

 Atentati tek “Astiri”, vajza që ishte në makinë me dy viktimat ‘thyen’ heshtjen

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me vrasjen e Erigers Mihasit dhe Armand Duamanit mbrëmjen e së shtunës në Astir.

Burime bëjnë me dije se dy viktimat janë takuar bashkë mesditën e të shtunës dhe me ta ka qenë një vajzë.

Vajza, e afërme e Mihasit ka hipur në makinë rreth orës 16:36 dhe rreth orës 19:00 ka zbritur pranë Komunës së Parisit në Tiranë.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

Ajo ka treguar para policisë se me dy djemtë vetëm kishin shëtitur me makinë.

“Në orën 19:25 të asaj mbrëmje, Erigersi më dërgoi si emoji një trendafil,” ka thënë ajo.

Vajza ka treguar se asnjëri prej viktimave nuk ishte i shqetësuar dhe se nuk kishin vënë re asgjë të dyshimtë.

Të ngjashme