As Pique e as Hamilton, ja kush është dashuria e jetës së Shakirës

 As Pique e as Hamilton, ja kush është dashuria e jetës së Shakirës

SHBA

Teksa të gjithë po komentojnë jetën private të Shakirës, sidomos pas aludimeve për një lidhje me yllin e “Formula 1” Lewis Hamilton, këngëtarja ka zbuluar një herë e mirë se kë konsideron ajo dashurinë e jetës së saj.

Në ditën e lindjes së babit të saj, William Mebarak, 46-vjeçarja ka gjetur fjalët më të ‘ëmbla’ për ta uruar të atin në ditën e tij më të veçantë, duke e cilësuar atë si dashurinë e jetës së saj.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

“Gëzuar ditëlindjen mikun im më i mirë dhe dashuria e jetës sime”, ka shkruar kolumbiania në llogarinë e saj të Instagram krahas një fotoje bardh e zi se bashku me babain.

tiranaweb.al


Të ngjashme