• 29/03/2023

‘Aromë rikthimi’, Donald Veshaj bën veprimin e guximshëm për Borën

 ‘Aromë rikthimi’, Donald Veshaj bën veprimin e guximshëm për Borën

Donaldi dhe Bora janë dyshja që marrosi shqiptarët me puthjen e tyre në spektakël.

Pas ndarjes nga Triksa, Danaldi ka ngritur dyshimet për një rikthim me Borën.

Ai ka rikthyer në profilin e tij videon e puthjes me moderatoren si dhe momentin kur i dhuroi varsen.

Nga ana tjetër Bora nuk ka fshirë asgjë nga Instagrami i saj.

Të gjithë ndjekësit duan një rikthim të tyre por a do të ndodhë vërtet mbetet për tu parë.

Për sa i përket pozave me Triksën aktori i ka fshirë të gjitha gjyrmët madje nuk janë më miq në Instagram pas ndarjes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)

Të ngjashme