01/02/2023

Sapo ka nisur finalja e madhe e Big Brother VIP, e cila është e mbushur me emocione të forta por edhe surpriza.

Duket se në këtë finale surprizat nuk janë rezervuar vetëm nga Vellai i Madh. Arbana Osmani, mbrëmjen e sotme, live ka teguar se është në pritje të ëmbël.

Sipas saj ky spektakël ka qenë i mbushur me emocione edhe sepse ajo e ka prezantuar “dyshe”.

“Ju nuk e dini po këtë viti Big Brother e kemi prezantuar dy veta”- tha Arbana teksa kanë shpërthyer në brohoritje dhe duartrokitje.