12.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

Analist dhe jo Kryeministër, Rama heq xhaketën në ‘Zonë e Lirë’ dhe vishet si Lubonja

Në studion e “Zonë e Lirë” në Tv Klan Kryeministri i vendit Edi Rama ka pranuar propozimin e Arjan Çanit dhe ka zgjedhur që ta zhvillojë bisedën në studio në një mënyrë krejtësisht tjetër. Rama ka hequr xhaketën e tij dhe ka vendosur që të jetë Edi analist dhe jo Rama Kryeministër.

Arjan Çani: Kam unë një propozim, a pranon që të bësh analistin të lutem sepse më duhet?

Edi Rama: Po, tani është një argëtim fundjave…

Arjan Çani: Pse jo?

Edi Rama: Dakord! Thuajini pak atyre çunave të m’i sjellin se kam dy xhaketa nga këto të terrenit. Edhe Kryeministër, edhe analist nuk shkon…

Arjan Çani: Jo të dyja bashkë, por po të pyes a mund të bësh Edin analist, jo Ramën kryeministër?

Edi Rama: Po e tentoj.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com