17.5 C
Tirana
Wednesday, 28 September, 2022

Alfred Lela dhe miqtë e tij alpinistë bien në humnerë

Nje aksident ka ndodhur mbremjen e sotme ne Munelle të Pukes.

Dyshohet se gazetari Alfred Lela, dhe miqte e tij Ilir Shyti dhe Ndoc Muja kane perfunduar në humnere.

Nga burimet e siguruar thuhet se vetem njeri prej tyre ka shenja jete.

Nderhyrja me helikopter per operacionin e shpetimit eshte goxha i veshtire per shkak të erresires ndaj kerkimet do behen nga toka.

Paraprakisht mesohet se gazetari Lela eshte jashte rrezikut.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com