Aksident në aksin rrugor Shkodër-Koplik, makina përplaset me motomjetin, plagoset 33-vjeçari

 Aksident në aksin rrugor Shkodër-Koplik, makina përplaset me motomjetin, plagoset 33-vjeçari

Një aksident është raportuar ditën e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik. Mësohet e një makinë është përplasur me një motomjet. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit 33-vjeçari E.D.

NJOFTIMI:

Shkodër/Informacion paraprak

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

Rreth orës 16:40, në aksin rrugor Shkodër – Koplik, në kryqëzimin e fshatit Golem, mjeti me drejtues shtetasin D. Ç., 52 vjeç, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin E. D., 33 vjeç.

Si pasojë, ka mbetur i dëmtuar shtetasi E. D, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për përcaktimin e shkakut të saktë të aksidentit.

()

tiranaweb.al


Të ngjashme