Aksident me dy të vdekur në Lezhë, kush janë të rinjtë që humbën jetën

 Aksident me dy të vdekur në Lezhë, kush janë të rinjtë që humbën jetën

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë të shënuar pasditen e kësaj të shtune ne rrugën e Tales në Lezhë.

Sipas policisë, një 24-vjeçar i identifikuar si Kristjan Margjoni i cili udhëtonte me makinë, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit, ka ndërruar jetë i riu dhe pasagjerja me Atjola Ademi.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

Policia ka shkuar në vendngjarje për të bërë zbardhjen e plotë të aksidentit.

Të ngjashme