30.5 C
Tirana
Thursday, 26 May, 2022

Aksident gjatë natës në Tiranë, humb jetën 36-vjeçari

Një 36-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti gjatë natës në Tiranës. Policia e Tiranës sqaron se aksidenti ka ndodhur rreth orës 01:50 në afërsi të Ndroqi.

36-vjeçari ishte duke udhëtuar me mjetin e tij dhe është përplasur me një makinë tjetër që drejtohen nga V.B..

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e drejtuesit të mjetit tjetër. Policia ndërkohë bën me dije se lidhur me këtë ngjarje është ngritur një grup hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të saj.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com