08/02/2023

Një 36-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti gjatë natës në Tiranës. Policia e Tiranës sqaron se aksidenti ka ndodhur rreth orës 01:50 në afërsi të Ndroqi.

36-vjeçari ishte duke udhëtuar me mjetin e tij dhe është përplasur me një makinë tjetër që drejtohen nga V.B..

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e drejtuesit të mjetit tjetër. Policia ndërkohë bën me dije se lidhur me këtë ngjarje është ngritur një grup hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të saj.