4.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

Acarohet debati mes Donaldit dhe Arjolës: Kam qarë deri në 4 të mëngjesit për fëmijët e tu moj egoiste

Një nga debatet më të forta në shtëpinë e “Big Brother VIP” është ai mes Donaldit dhe Arjolës. Arsyeja është mjaft banale, pasi gjithçka duket se ka nisur për punët e shtëpisë.

Madje edhe mbrëmë gjatë spektaklit debati ka degraduar me tone shumë të ashpra. Dyshja akuzonte njëri-tjetrin me tone të ashpra, teksa s’kanë munguar as ofendimet!

Arjola thotë se e shqetëson fakti se Donaldi e ka quajtur lojtare të dobët, ndërsa ky i fundit me tone të larta i thotë ‘dyfytyrëshe’ dhe i kujton se ka përjetuar mërzinë së bashku me të, duke kujtuar fëmijët e saj!

Pjesë nga debati në studio:

Arjola: Po luani ju me hallet me mua!

Donaldi: Shiko hallet e tua dhe je egoiste, kam qarë për fëmijët e tu! Të kam falenderuar për bukën, për lavanderinë

Arjola: Më ka bërë presion dhe ka thënë se do ta tregojë Iliri ty kush është në dy javët e fundit, ky zotnia këtu!

Donaldi: Kam bërë çdo detyrë që më është dhënë!

Donaldi: Kam qenë deri në 4 të mëngjesit për ty, për ëndrrat që ke parë për fëmijët e tu, mosmirënjohëse!

Donaldi: Punët e shtëpisë janë pretekst, e morëm me qef me PM atë pastrimin. Donald, Pm, Einxhel jeni të dënuar, avash se s’na ka njeri në dorë jetën mbajmë përgjegjësi këtu brenda. Arjola çohet dhe flet kshu dhe thotë jeni burra a çfarë. As nuk më shikon në sy kur flet!

Arjola: Nuk më shqetëson asgjë në fakt! Ky më quajti lojtare të dobët dhe i thash ku jam treguar kështu!

Donaldi: Po je pra

Arjola: Absolutisht jo

Donaldi: Lojtarë të fortë nuk të bëjnë punët!

Arjola: Më quajti lojtare të dobët, grupi i Ilir, dyfytyrëshe!

Donaldi: Janë lojërat e Bog Brotherit, por ti je e shtirur jo dyfytyrëshe!

Arjola: Ka shumë sjellje të dyshimta Donaldi, edhe me njerëzit që janë jashtë, miqësinë me Semin, Fifin, Monikën

Donaldi: Ti gruaja me norma, e fuqishmja, argument se ty të janë bërë padrejtësi! Ti je njeriu me më pak argumenta moj!

Arjola: I kam shërbyer Donaldit i kam larë rrobat, që të ndihej mirë, por kur më thotë lojtare e dobët është kulmi!

Donaldi: Kush je ti moj, zoti kush je ti? Ti je egoiste!

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com