‘A të q* robt çfarë i ka bërë’, VIDEO e rëndë nga Fieri, familjarët e 8-vjeçarit që u rrëmbye dhe u vra shpërthejnë në të qara

 ‘A të q* robt çfarë i ka bërë’, VIDEO e rëndë nga Fieri, familjarët e 8-vjeçarit që u rrëmbye dhe u vra shpërthejnë në të qara

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbarë opinionin publik këtë mbrëmje, ku u gjet trupi i pajetë i një 8-vjeçari pas rrëmbimit nga një 38-vjeçar.

Autori i krimit quhet Klodian Çalamani.

TiranaWeb sjell pamjet nga vendngjarja, ku familjarët e të miturit qajnë për fatin tragjik të 8-vjeçarit.

Të ngjashme