01/02/2023

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, njihet për tipin e saj të drejtpërdrejtë dhe që i thotë gjërat troç.

Së fundmi ajo ka zbuluar se nuk është në një lidhje dashurie. Madje ka shtuar se nuk i pëlqen të dalë në takime.

Ndërsa e pyetur nëse ishte e virgjër, Shqipja ka kthyer një përgjigje epike.

“Rozaaaa! Po e dashur, që te sytë dukem!”, ka thënë ish-konkurrentja e “Për’puthen”, teksa ishte e ftuar në “Why not”. Kjo përgjigje ka shkaktuar të qeshura në studio.