• 27/03/2023

28 vite nga puthja e parë, Kryemadhi i bën tag Metës në videon e çiftit të sapomartuar që kërcen

 28 vite nga puthja e parë, Kryemadhi i bën tag Metës në videon e çiftit të sapomartuar që kërcen

Kryetarja e LSI-së, Monika kryemadhi ka postuar ditën e sotme një video në story në Instagram ku duke një çift duke kërcuar dhe ka bërë tag edhe presidentit Meta.

Një postim i tillë është bërë pasi çifti Kryemadhi-Meta si sot 28 vite më parë kanë shkëmbyer puthjen e parë.

Tashmë edhe pse jo në të njëjtën parti, Meta dhe Kryemadhi kahera postojnë në rrjetet sociale foto së bashku nga momente të caktuara familjare.

Të ngjashme